Idén is mód van arra, hogy a magánszemélyek éves személyi jövedelemadójuk 1 % - át az MTK utánpótlás korú sportolóikra fordíthassák.
A támogatásból sportfelszerelést és a sportolók képzését biztosítjuk. Ezért arra kérjük Önt, hogy adójuk 1%-val támogassa ilyen módon az MTK Sportalapítványát.

KÉPEK

további képek >>

Így verték labdarúgóink a PMFC-t

2014. július 28. 01:08:24
Mint arról beszámoltunk, labdarúgóink magabiztos győzelemmel kezdték az új szezont, miután 4-0-ás sikert arattak a Pécs vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga nyitófordulójának szombati játéknapján.

Íme a találkozó összefoglalója:

Négygólos győzelmet arattak labdarúgóink a Pécs otthonában

2014. július 27. 00:55:10
Az MTK magabiztos, 4-0-ás győzelmet aratott a Pécs vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga nyitófordulójának szombati játéknapján.
Az első félidő egyetlen valamire való helyzetét a hazaiak alakították ki, Pölöskei közeli próbálkozását azonban Hegedűs bravúrral hárította.

A fordulást követően gyorsan vezetést szerezhetett volna csapatunk, de Horváth lesről talált a hálóba.Támadónknak nem

Kilencgólos vereséget szenvedtek kéziseink az Érd ellen

2014. július 25. 16:30:00
Szezonbéli első felkészülési mérkőzését az Érd ellen játszották női kézilabdázóink.

Az Elektromos Csarnokban rendezett találkozón a vendégek akarata érvényesült, hiszen 8-14-es félidőt követően 29-20-ra nyertek az érdiek.

Felkészülési mérkőzés:
MTK Budapest-Érd 20-29 (8-14)

Csapatunk legeredményesebb játékosa az öt gólig jutó Balogh volt, de Wolf és

Tizenhárom játékost igazoltak kéziseink

2014. július 21. 13:40:53
A következő szezonnak alaposan átalakított kerettel vágnak neki női kéziseink. Olyan csapattal, amely képes lehet a pályán elért eredményekkel és győzelmekkel kiharcolni a bennmaradást.

Az új játékosállományhoz új szakember is dukál, az előző szezonban Borsodi Péter, majd Majoros Gusztáv dirigálta az együttest, a nyári felkészülésnek pedig már Horváth

Márton Annának a negyeddöntő jelentette a végállomást

2014. július 18. 14:54:33
A kazanyi vívó-világbajnokság pénteki napján a női kardozók léptek pástra. Az orosz Jekatyerina GyacsenkóGaram Nóra után az MTK versenyzőjét is megállította. Utóbbit a negyeddöntőbe jutásért.

A 64-es tábla első fordulójában Márton Anna simán verte indonéz ellenfelét, Garam Nóra meglepetésre verte a nála sokkal előrébb rangsorolt, tavaly

Teniszezőnk apukája büszke lányára

2014. július 18. 10:17:40
A wimbledoni döntős Babos Timi egyre inkább beérik a felnőttek között is. Juniorként háromszoros Grand Slam győztes. 2010 volt a nagy áttörés éve. Majdnem megcsinálta a junior Grand Slamet: Három tornán győzött az amerikai Stephens oldalán, csak Ausztráliában lett ezüstérmes, igaz, ott a kanadai Dabrowskival játszott.

Négy év

Kapust igazolt női labdarúgó csapatunk

2014. július 18. 09:49:59
Megegyezett egymással az elmúlt évben a Budapest Honvéd kapuját őrző Aschenbrenner Réka és az MTK, így a válogatott hálóőr nálunk folytatja pályafutását.

A húszéves játékos veszprémi nevelés, a Gizella SE színeiben kezdett el védeni, majd a Ferencvárosban, a Hegyvidékben és a Honvédban szerepelt. Az élvonalban eddig 76 találkozón

A Pécs otthonában kezdik a szezont labdarúgóink

2014. július 16. 09:50:28
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga első hat fordulójának pontos menetrendjét.
Ennek értelmében a mieink Pécsen kezdik meg a küzdelmeket, az első hazai mérkőzést pedig a DVSC ellen vívják.

2014. július 11. 20:03:21
Timi a negyeddöntőben búcsúzott a 100 000 dolláros franciaországi ITF-versenyen, miután három játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett korábbi párostársától, Mandy Minellától. A találkozó 1 óra 51 percig tartott.

A 31 perces első játszma elején Timi gyorsan brékelőnybe került, de 3:1 után Minella sorozatban öt gémet nyert. A luxemburgi

Teniszezőnk negyeddöntős Franciaországban

2014. július 10. 10:32:45
Babos Tímea három játszmában legyőzte Pemra Özgent, így bejutott a negyeddöntőbe a 100 000 dolláros franciaországi ITF-versenyen. A találkozó 2 óra 12 percig tartott. A 21 éves magyar játékos következő ellenfele a korábbi párostárs, Mandy Minella lesz.

Az 50 perces első szettben Timi már 3:1-re is vezetett, de előnyét

A döntő jelentette a végállomást Wimbledonban

2014. július 05. 18:38:30
Az MTK teniszezője Babos Tímea és Kristina Mladenovic két játszmás mérkőzésen vereséget szenvedett a 2. helyen kiemelt Sara Errani-Roberta Vinci kettőstől a női páros döntőjében Wimbledonban. A mérkőzés 55 percig tartott.

Az olasz duó ezzel valamennyi Grand Slam-versenyen diadalmaskodott legalább egy alkalommal. Errani és Vinci az

Európa-bajnok lett az MTK ökölvívója

2014. július 04. 21:39:19
Bár a keszthelyi „Schoolboys” Európa-bajnokságot az orosz ökölvívók uralták, a magyar versenyzők, élükön az MTK 46 kilós tehetségével, Barbosu Tiborral Jelentős sikereket könyvelhettek el.

A kontinenstorna legnagyobb magyar sikerét az MTK sportolója Barbosu Tibor (46 kg) érte el, aki bár meglehetősen kapkodósan, idegesen kezdte az ír

Parádé Wimbledonban! Babosék döntősök!

2014. július 04. 15:27:57
Óriási sikert ért el Wimbledonban az MTK teniszezője Babos Tímea.

Timi és Kristina Mladenovic mindössze négy gémet veszített a legjobb négy között az Andrea Petkovic-Magdalena Rybarikova ellen, így bejutott a női páros fináléjába!

A mérkőzés 57 percig tartott. A 14. helyen kiemelt magyar-francia kettős ellenfele a

Elődöntős teniszezőnk Wimbledonban

2014. július 04. 08:42:37
Babos Tímea és Kristina Mladenovic három játszmás mérkőzésen diadalmaskodott a wimbledoni negyeddöntőben az Alla Kudrjavceva-Anastasia Rodionova kettős ellen! A mérkőzés 1 óra 34 percig tartott. A magyar-francia duó ellenfele a legjobb négy között az Andrea Petkovic-Magdalena Rybarikova (német, szlovák) kettős lesz.

A magyar-francia duó a legjobb 16

Szenzáció! Babosék legyőzték a címvédőket Wimbledonban

2014. július 02. 22:01:40
Szenzáció Wimbledonban: Timi és Kristina Mladenovic hatalmas csatában, három szettben diadalmaskodott a címvédő, világelső és friss Roland Garros-győztes Hszie Szu-vej és Peng Su-aj ellen, így bejutott a negyeddöntőbe női párosban!!! A mérkőzés 2 óra 4 percig tartott. Vegyespárosban nem sikerült az újabb bravúr: Timi és Eric Butorac

Pazar győzelmeket aratott párosban teniszezőnk

2014. július 01. 01:10:43
Az MTK teniszezője Babos Tímea és Kristina Mladenovic mindössze négy játékot veszített Belinda Bencic és Cvetana Pironkova ellen, így bejutott a harmadik fordulóba női párosban az angol nyílt teniszbajnokságon, Wimbledonban. A mérkőzés 61 percig tartott.

A 21 éves magyar játékos hétfőn még vegyespárosban is pályára lépett Eric

Két meccse is lesz hétfőn teniszezőnknek Wimbledonban

2014. június 29. 20:21:18
Szombaton a rossz idő miatt elhalasztották a program egy részét a wimbledoni teniszversenyen, így a mérkőzéseket hétfőn próbálják pótolni.

Ennek megfelelően az MTK sportolója Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa is a második hét nyitó napján lép pályára a második fordulóban.