Az MTK ügyvezetése azonnali hatállyal megszüntette a női kézilabda-szakosztály igazgatójának, Rózsa Gábornak a munkaszerződését, és kezdeményezte a klub elnökségénél a felmentését, mert a szakosztály menedzsmentje ötszörösen túllépte a rendelkezésre álló pénzügyi keretet.

Egyesületünk hétfői közleményében jelezte: az ügyvezetés folyamatosan áttekinti a szakosztályok gazdálkodását, és az ellenőrzés során derült

Így nyerték labdarúgóink a 205. örökrangadót (Videóval)

Férfi labdarúgó csapatunk 2-1-re verte a Ferencvárost a Bozsik Stadionban a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának vasárnapi rangadóján. Ez volt a 205. örökrangadó, és az első, amelyet Kispesten rendeztek.

Góljainkat Poór Patrik és dr.Horváth Zsolt szerezték.

Íme a mérkőzés összefoglalója:

Férfi labdarúgóink is simán verték a Ferencvárost

2014. augusztus 31. 19:35:54
Egy nappal azután, hogy női csapatunk 3-1-re nyert a Népligetben, férfi csapatunk 2-1-re verte a Ferencvárost a Bozsik Stadionban a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának vasárnapi rangadóján. Ez volt a 205. örökrangadó, amelyen a 76. kék-fehér siker született az eddigi 83 FTC-győzelem és 46 döntetlen mellett.

A

Női labdarúgóink simán nyerték az örökrangadót

2014. augusztus 31. 08:55:48
Az Astra elleni négygólos MTK sikert hozó múlt heti szezonnyitót követően újabb rangadót vívott NB I-es női labdarúgó csapatunk, ezúttal a Népligetben, a Ferencváros otthonában.

Sokan féltették a mieinket a zöld-fehér katlanban, ám lányaink nem okoztak csalódást, sima meccsen hozták a három pontot. A vezetést Nagy Lilla révén szereztük

Nagy csatában szenvedtek vereséget vegyespárosban Babosék

2014. augusztus 30. 13:17:57
Babos Tímea és Eric Butorac három szettes, rövidítéssel zárult mérkőzésen vereséget szenvedett a tavalyi döntős Abigail Spears-Santiago Gonzalez kettőstől vegyespárosban a US Open első fordulójában.

A mérkőzés 1 óra 19 percig tartott.

Az MTK sportolója ezzel befejezte szereplését a US Openen, legközelebb a szeptember 8-án kezdődő quebeci, 250 000 dolláros versenyen

Peches vereséget szenvedtek Babosék párosban

2014. augusztus 29. 11:26:44
A 13-szoros Grand Slam-győztes, 3-szoros olimpiai bajnok Serena Williams-Venus Williams duó három szettben nyert Babos Timi és Kristina Mladenovic ellen a párostorna első fordulójában a US Openen. A mérkőzés 2 óra 35 percig tartott.

Az 54 perces első szettben a legendás amerikai kettős kezdett jobban, a második

Serena és Venus Williams Babosék ellenfele párosban

2014. augusztus 26. 10:39:02
Vasárnap elkészítették a női páros sorsolását New Yorkban a szezon utolsó Grand Slam-versenyén: Timi és Kristina Mladenovic ellenfele a sportág két amerikai legendája, Serena és Venus Williams lesz. A wimbledoni döntős magyar-francia duót a 7. helyen emelték ki a US Openen.

Timi 16., míg Mladenovic 13. a legfrissebb

Győzelemmel kezdték a szezont női labdarúgóink

2014. augusztus 25. 11:05:59
Három sikeresen megvívott BL mérkőzést, és egy fárasztó válogatott mérkőzést követően került sor szombaton a Jet Sol Liga 2014/15-ös szezonjának első MTK mérkőzésére a Salgótarjáni úton.
A bajnoki rajt ünnepélyes keretek között kezdődött, hiszen a találkozó előtt az MTK Család vezetői virágcsokrokkal köszöntötték a nemzetközi porondon ismét nagy

Teniszezőnk bronzérmet szerzett

2014. augusztus 24. 19:05:36
Az MTK teniszezője Stollár Fanny bronzérmet szerzett vegyes párosban a nandzsingi tornán.

A lengyel Kamil Adrian Majchrzakkal az oldalán alig több mint egy óra kellett ahhoz, hogy 6-3, 3-6, 10-5-re legyőzzék a Ioana Ducu, Matias Nicolas Zukas román, argentin duót.

Így szenvedtek vereséget labdarúgóink Fehérváron (Videóval)

2014. augusztus 24. 10:50:02
Férfi labdarúgó csapatunk nagyarányú, ötgólos vereséget szenvedett az OTP Bank Liga legutóbbi fordulójában Székesfehérváron.
Aki nem látta volna a találkozó góljait, az most megtekintheti az MLSZ TV videóját:

Ötgólos vereséget szenvedtek labdarúgóink

2014. augusztus 23. 21:10:55
A listavezető Videoton hazai pályán 5-0-ra nyert ellenünk a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának szombati játéknapján, ezzel továbbra is százszázalékos.

Villámrajtot vett a Videoton: első támadásából gólt szerzett, majd a másodikból kapufát lőtt, mindezt öt perc alatt. Később sem lassítottak a hazaiak, a tizenkettedik percben ismét betaláltak,

Babosék másodikak lettek Cincinnatiban

2014. augusztus 19. 10:54:36
Az MTK teniszezője Babos Timi, Kristina Mladenoviccal az oldalán nem tudta végigjátszani a Raquel Kops-Jones – Abigail Spears kettős elleni döntőt a Cincinnatiben rendezett 2 567 000 dollár összdíjazású Premier-versenyen. A magyar-francia kettős 1:6, 0:2-nél feladta a mérkőzést Mladenovic hátsérülése miatt.

Sajnos a fináléban esélye sem volt a

BL főtáblásak női labdarúgóink

2014. augusztus 18. 18:05:56
Sikerült! Csapatunk ismét főtáblás a női Bajnokok Ligájában, miután a montenegrói csoportkörből három győzelemmel jutott tovább.

A mieink az észt NK Pärnu ellen kezdtek, és Papp Dóra révén a 49. percben szereztük meg a vezetést. A 67. percben Kaján Zsanett is betalált , majd hét perccel

Labdarúgóink győztek a Honvéd ellen

2014. augusztus 17. 10:40:27
Labdarúgó csapatunk pályaválasztóként Felcsúton 2-0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.

A találkozó ünnepséggel kezdődött, az MTK elöljárói Kanta József csapatkapitánnyal együtt köszöntötték a 75 éves vezetőedzőt, Garami Józsefet.
Az első félidő nagy részében kiegyenlített játék folyt a pályán, az MTK

A Tevelhez utaznak labdarúgóink a kupában

2014. augusztus 15. 10:45:59
Az első fordulóból a 64 közé jutott 13 élvonalbeli csapat közül a Kecskemét kapta a legnehezebb ellenfelet, méghozzá a másodosztályú Zalaegerszeget a labdarúgó Magyar Kupában.

A magyar szövetség pénteken készítette el a második forduló párosítását. A párharcokban egy mérkőzés dönt a továbbjutásról, s mindig az alsóbb osztályú együttes a pályaválasztó.

Csapatunknak

Gyászol az MTK! Elhunyt Németh Angéla

2014. augusztus 05. 23:27:39
Hatvannyolc éves korában, hosszan tartó súlyos betegség után elhunyt Németh Angéla olimpiai bajnok gerelyhajító.

Németh Angéla atlétapályafutása mellett ifjúsági válogatott kosárlabdázó is volt. Gerelyhajítóként két olimpián indult, 1968-ban, Mexikóvárosban 60,36 méteres dobásával nyert aranyérmet. Az 1969-es Európa-bajnokságon sem talált legyőzőre, ő szerezte meg a magyar női atlétika második,

Babos kiesett a vancouveri negyeddöntőben

2014. augusztus 02. 12:42:22
Az első helyen kiemelt Babos Tímea két sima játszmában kikapott az ukrán Leszja Curenkótól a Vancouverben zajló, 100 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Babost bár a végső győzelemre is esélynek tartották a vancouveri tornán, azonban ukrán ellenfele nagyon simán véget vetett a menetelésének.