Idén is mód van arra, hogy a magánszemélyek éves személyi jövedelemadójuk 1 % - át az MTK utánpótlás korú sportolóikra fordíthassák.
A támogatásból sportfelszerelést és a sportolók képzését biztosítjuk. Ezért arra kérjük Önt, hogy adójuk 1%-val támogassa ilyen módon az MTK Sportalapítványát.

KÉPEK

további képek >>

A hetedik helyért játszhatnak női kosarasaink

2014. április 19. 21:02:45
Lejátszotta a második mérkőzését is női kosárlabda csapatunk a női NB I rájátszásának 5-8. helyért vívott párharcában a HAT-AGRO-UNI Győr ellen, s ezúttal hazai pályán 72-70-re alulmaradt, a párharcot pedig így a győriek nyerték 2-0-ra.

Az első percek kiegyenlített játékot hoztak, majd négy ponttal elléptek a vendégek, de lányaink

Férfi kosarasaink vereséget szenvedtek a listavezetőtől

2014. április 19. 19:25:40
Szombaton délután a MAFC otthonában léptek pályára férfi kosarasaink az NB I B csoportjának keresztbejátszásának keretein belül, az 1-8. helyért.

A mérkőzés első két negyedében még remekül tartották magukat a mieink, a második végén még 10 ponttal vezettünk is.

A végére azonban elfogyott a lendület, s a MAFC végül tizenkilenc

Kecskeméten szenvedtek háromgólos vereséget férfi labdarúgóink

2014. április 19. 18:10:57
A Kecskemét első félidei játékának köszönhetően legyőzte csapatunkat a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának szombati mérkőzésén.

A mérkőzést határozottabban kezdő hazai csapat az első negyedórában egy szép támadás után megszerezte a vezetést, majd továbbra is támadásban maradt, és Savic egyéni akció után kapura lőtt, a labda a későn vetődő

Teniszezőnk jó edzésnek tartja a malaysiai párosdöntőt

2014. április 19. 17:52:57
Ha az idő is úgy akarja, akkor az MTK teniszezője Babos Tímea vasárnap 12. alkalommal léphet pályára WTA-verseny döntőjében! A magyar játékos és Hao Csing-csan már pénteken bejutott a fináléba, az ellenfélre azonban szombatig várni kellett.

A 250 000 dolláros BMW Malaysian Opent hétfő óta hátráltatja az eső, így a

Kupadöntösök női labdarúgóink

2014. április 19. 17:47:29
Szombaton délelőtt a Buzánszky Jenő Stadionban lépett pályára női labdarúgó csapatunk a MOL-Női Magyar Kupa elődöntőjében, ahol egy mérkőzésen kellett dönteni a továbbjutásról, valamint a fináléba kerülésről.

Megkockáztatjuk, hogy csapatunk a női kupasorozat eddigi leggyorsabb gólját szerezve kezdte a meccset: a 20. másodpercben hazai középkezdést követően labdát szereztünk, majd Pádár

Hatalmas meccsen szenvedtek vereséget női kosarasaink

2014. április 18. 22:30:18
A női kosárlabda amatőr bajnokság felsőházi rájátszásában csapatunk a BKG gárdáját látta vendégül, s egy rendkívül izgalmas mérkőzésen végeredményben egypontos vereséget szenvedett.

A meccs hajrája elképesztő fordulatokat, s körömrágó pillanatokat hozott. Két perccel a vége előtt 64-55-re elhúzott ellenfelünk, ám lányainknak innen sikerült egyenlítenie, majd ismét két ponttal elhúzott

Döntős Kuala Lumpurban az MTK teniszezője

2014. április 18. 13:37:27
Babos Tímea és Hao Csing-csan remek játékkal, két szettben nyert Hszie Szu-vej és Jarmila Gajdosova ellen a párostorna elődöntőjében a 250 000 dolláros BMW Malaysian Openen! A mérkőzés 65 percig tartott. A 20 éves magyar játékos idén negyedik alkalommal jutott WTA-versenyen a párostorna döntőjébe!!!

Pályafutása során 12. alkalommal játszhat

Teniszezőnk párosban elődöntős Kuala Lumpurban

2014. április 17. 16:54:30
Az MTK teniszezője Babos Tímea és páros társa Hao Csing-csan kétjátszmás mérkőzésen nyert az Eleni Daniilidu-Magda Linette duó ellen a 250 000 dolláros BMW Malaysian Open negyeddöntőjében.

A találkozó 67 percig tartott, a magyar és a tajvani játékos az első szettben háromszor jött vissza brékhátrámnyból. Timi és társa a legjobb

Kilenc ponttal maradtak alul kosarasaink Győrben

2014. április 16. 22:04:50

A női kosárlabda NB I rájátszásában az első mérkőzésen, Győrben kilencpontos vereséget szenvedtek a mieink.

A meccset a győriek kezdték jobban, gyorsan 7-0-ra elhúztak, s ezt az előnyt 13-6-ig őrizték is. A folytatásban feljöttek a mieink, 18-17-nél már nálunk volt az előny, s a negyed végén is mi  vezettünk.

A második

Ha nehezen is, de nyert párosban teniszezőnk Kuala Lumpurban

2014. április 16. 21:33:21
Az első helyen kiemelt Babos Tímea-Hao Csing-csan kettős három játszmában nyert az Alekszandra Krunics-Ana Vrljic duó ellen a 250 000 dolláros BMW Malaysian Openen. A mérkőzés 1 óra 18 percig tartott. A magyar-tajvani páros következő ellenfele Eleni Daniilidu és Magda Linette lesz.

A "szokásoknak" megfelelően hétfőhöz és keddhez hasonlóan szerdán

Hatalmas meccsen ikszeltek női labdarúgóink a Fradival

2014. április 16. 21:30:45
A hölgyeknél szerda koraeste rendezték az "örökrangadót", az MTK-FTC bajnoki mérkőzést.

Lányaink 10 ponttal álltak a vendég zöld-fehérek előtt az NBI-es tabellán a fordulót megelőzően, hárommal pedig a minket üldöző Astra előtt, így az biztos volt, számunkra egy esetleges győzelem már szinte biztos bajnoki döntőt, míg egy esetleges iksz

Nem született gól az Újpest elleni Magyar Kupa elődöntőn

2014. április 16. 21:23:21
Labdarúgó csapatunk számára nehéz visszavágó ígérkezik a Magyar Kupa elődöntőjében, miután az első meccsen hazai környezetben gól nélküli döntetlent játszott az Újpesttel.

Helyzetek mindkét oldalon adódtak, ám sem nekünk, sem a lila-fehéreknek nem sikerült a kapuba találniuk, így a döntés a második meccsre maradt.

A visszavágót május 6-án rendezik.

Helyzetünket némileg nehezíti,

Egyesben vereséget szenvedett teniszezőnk Kuala Lumpurban

2014. április 15. 17:35:12
Az MTK teniszezője Babos Tímea három szettben, nagyon szoros mérkőzésen vereséget szenvedett Kristyna Plioskovától a 250 000 dolláros BMW Malaysian Open első fordulójában. A találkozó 2 óra 42 percig tartott, az eső és a pálya takarítása miatt közel négy órán át állt a játék.

A 62 perces első szettben

Teniszezőnk még nem tudja kivel fog szerepelni a Roland Garosson

2014. április 14. 22:11:27
Babos Tímea még nem tudja, kivel fog szerepelni a Roland Garroson.

Az MTK teniszezője jelenleg Kuala Lumpurban szerepel, így most a malayziai tornára koncántrál.

A jövőt tekintve azonban elmondta, hogy reméli a jövőben sikerül megoldani az állandó párospartner megtalálását.

Az elmúlt hónapok szereplését nézve Babos nem elégedett a teljesítménnyel, többet remélt.

Minderről

Cseh ellenféllel kezd teniszezőnk Lumpurban

2014. április 14. 00:00:04
Elkészítették az egyéni főtábla sorsolását a 250 000 dolláros BMW Malaysian Openen: Babos Timi ellenfele Kristyna Pliskova lesz Kuala Lumpurban.

Az MTK teniszezője 118., míg a cseh rivális 137. helyen áll egyesben a világranglistán.

Vasárnap párosban is elkészült a sorsolás: az 1. helyen sorsolás: az 1. helyen