Idén is mód van arra, hogy a magánszemélyek éves személyi jövedelemadójuk 1 % - át az MTK utánpótlás korú sportolóikra fordíthassák.
A támogatásból sportfelszerelést és a sportolók képzését biztosítjuk. Ezért arra kérjük Önt, hogy adójuk 1%-val támogassa ilyen módon az MTK Sportalapítványát.

Mincza Ildikó edzője Udvarhelyi Gábor.
további képek >>

Sima győzelemmel kezdett Babos Szöúlban

2014. április 23. 12:54:44
A papírformának megfelelően az MTK teniszezője Babos Tímea magabiztosan, két játékot veszítve nyert a szabadkártyás Li Szo Ra ellen az 50 000 dolláros szöuli ITF-versenyen. A mérkőzés 53 percig tartott.

Timi a keddi edzésnap után a 2-es pálya első mérkőzését játszotta szerdán. A találkozón egyértelmű esélyesnek számított, hiszen a világranglista

Ismét az MTK ad otthont a kajak-kenus börzének

2014. április 22. 16:36:44
A szeptemberi eseményhez hasonlóan szombaton ismét egész napos kajak-kenus börzét rendeznek az MTK népszigeti vízitelepén.

A szervezők tájékoztatása szerint az érdeklődőknek lehetősége lesz használt és új kajakok, kenuk, lapátok és egyéb kiegészítők adás-vételére, valamint a hajók kipróbálására is. Gyártók és forgalmazók is bemutatják idei kínálatukat.

A Hídépítő-kupa versenyközpontjának szomszédságában

Hazai ellenféllel kezd teniszezőnk a szöuli nyitó fordulóban

2014. április 21. 18:25:02
A selejtező befejezését követően hétfőn elkészítették a főtábla sorsolását az 50 000 dolláros szöuli ITF-versenyen: Babos Timi ellenfele az első fordulóban a szabadkártyával induló Li Szo-ra lesz.

Az MTK sportolója 119. helyen áll a legfrissebb világranglistán egyesben. Párosban vasárnap Hao Csing-csan oldalán megnyerte a 250 000 dolláros BMW

Így kaptak ki labdarúgóink Kecskeméten

2014. április 21. 10:24:36
Mint arról beszámoltunk, A Kecskemét első félidei játékának köszönhetően legyőzte csapatunkat a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának szombati mérkőzésén.

A mérkőzést határozottabban kezdő hazai csapat az első negyedórában egy szép támadás után megszerezte a vezetést, majd egy egyéni akció után növelte előnyét, s a meccs hajrájában végképp eldöntötte

Öt góllal nyertek kézilabdázóink Egerben

2014. április 20. 18:57:04
Nagyon jó és izgalmas találkozón győzedelmeskedett a jobban akaró MTK az EKFSC-Globál Safe otthonában a Női Kézilabda NBI vasárnapi játéknapján a rájátszás helyosztólyán a 9-12. helyért folytatott párharcban.

Félidőben ugyan még a hazaiak vezettek egy góllal 9-8-ra, ám a végére elfáradtak az egriek, a mieink pedig pazar félidőt produkáltak, hiszen

Teniszezőnk tornagyőztes lett Malaysiában!!!

2014. április 20. 12:42:53
Az MTK teniszezője Babos Tímea párosban megnyerte a Malayziában zajló BMW Malaysian Opent. Sporolónk 12. alkalommal léphetett pályára WTA-verseny döntőjében, s szép sikert ért el.

A magyar játékos és Hao Csing-csan már pénteken bejutott a 250 000 dolláros verseny fináléjába, s a döntőben a negyedik helyen rangsorolt Y. Chan(TPE)/S. Zheng(CHN)

A hetedik helyért játszhatnak női kosarasaink

2014. április 19. 21:02:45
Lejátszotta a második mérkőzését is női kosárlabda csapatunk a női NB I rájátszásának 5-8. helyért vívott párharcában a HAT-AGRO-UNI Győr ellen, s ezúttal hazai pályán 72-70-re alulmaradt, a párharcot pedig így a győriek nyerték 2-0-ra.

Az első percek kiegyenlített játékot hoztak, majd négy ponttal elléptek a vendégek, de lányaink

Férfi kosarasaink vereséget szenvedtek a listavezetőtől

2014. április 19. 19:25:40
Szombaton délután a MAFC otthonában léptek pályára férfi kosarasaink az NB I B csoportjának keresztbejátszásának keretein belül, az 1-8. helyért.

A mérkőzés első két negyedében még remekül tartották magukat a mieink, a második végén még 10 ponttal vezettünk is.

A végére azonban elfogyott a lendület, s a MAFC végül tizenkilenc

Kecskeméten szenvedtek háromgólos vereséget férfi labdarúgóink

2014. április 19. 18:10:57

A mérkőzést határozottabban kezdő hazai csapat az első negyedórában egy szép támadás után megszerezte a vezetést, majd továbbra is támadásban maradt, és Savic egyéni akció után kapura lőtt, a labda a későn vetődő

Teniszezőnk jó edzésnek tartja a malaysiai párosdöntőt

2014. április 19. 17:52:57
Ha az idő is úgy akarja, akkor az MTK teniszezője Babos Tímea vasárnap 12. alkalommal léphet pályára WTA-verseny döntőjében! A magyar játékos és Hao Csing-csan már pénteken bejutott a fináléba, az ellenfélre azonban szombatig várni kellett.

A 250 000 dolláros BMW Malaysian Opent hétfő óta hátráltatja az eső, így a

Kupadöntösök női labdarúgóink

2014. április 19. 17:47:29
Szombaton délelőtt a Buzánszky Jenő Stadionban lépett pályára női labdarúgó csapatunk a MOL-Női Magyar Kupa elődöntőjében, ahol egy mérkőzésen kellett dönteni a továbbjutásról, valamint a fináléba kerülésről.

Megkockáztatjuk, hogy csapatunk a női kupasorozat eddigi leggyorsabb gólját szerezve kezdte a meccset: a 20. másodpercben hazai középkezdést követően labdát szereztünk, majd Pádár

Hatalmas meccsen szenvedtek vereséget női kosarasaink

2014. április 18. 22:30:18
A női kosárlabda amatőr bajnokság felsőházi rájátszásában csapatunk a BKG gárdáját látta vendégül, s egy rendkívül izgalmas mérkőzésen végeredményben egypontos vereséget szenvedett.

A meccs hajrája elképesztő fordulatokat, s körömrágó pillanatokat hozott. Két perccel a vége előtt 64-55-re elhúzott ellenfelünk, ám lányainknak innen sikerült egyenlítenie, majd ismét két ponttal elhúzott

Döntős Kuala Lumpurban az MTK teniszezője

2014. április 18. 13:37:27
Babos Tímea és Hao Csing-csan remek játékkal, két szettben nyert Hszie Szu-vej és Jarmila Gajdosova ellen a párostorna elődöntőjében a 250 000 dolláros BMW Malaysian Openen! A mérkőzés 65 percig tartott. A 20 éves magyar játékos idén negyedik alkalommal jutott WTA-versenyen a párostorna döntőjébe!!!

Pályafutása során 12. alkalommal játszhat

Teniszezőnk párosban elődöntős Kuala Lumpurban

2014. április 17. 16:54:30
Az MTK teniszezője Babos Tímea és páros társa Hao Csing-csan kétjátszmás mérkőzésen nyert az Eleni Daniilidu-Magda Linette duó ellen a 250 000 dolláros BMW Malaysian Open negyeddöntőjében.

A találkozó 67 percig tartott, a magyar és a tajvani játékos az első szettben háromszor jött vissza brékhátrámnyból. Timi és társa a legjobb

Kilenc ponttal maradtak alul kosarasaink Győrben

2014. április 16. 22:04:50

A női kosárlabda NB I rájátszásában az első mérkőzésen, Győrben kilencpontos vereséget szenvedtek a mieink.

A meccset a győriek kezdték jobban, gyorsan 7-0-ra elhúztak, s ezt az előnyt 13-6-ig őrizték is. A folytatásban feljöttek a mieink, 18-17-nél már nálunk volt az előny, s a negyed végén is mi  vezettünk.