Idén is mód van arra, hogy a magánszemélyek éves személyi jövedelemadójuk 1 % - át az MTK utánpótlás korú sportolóikra fordíthassák.
A támogatásból sportfelszerelést és a sportolók képzését biztosítjuk. Ezért arra kérjük Önt, hogy adójuk 1%-val támogassa ilyen módon az MTK Sportalapítványát.

további képek >>
 [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 előre
Több mint tíz évvel ezelött, 2004. május 1-én indítottuk útjára az MTKINFO-t, az MTK Sportegyesület hivatalos weblapját. Az oldalon a hosszú évek során számos szép sikerről beszámolhattunk,
Végső búcsút vettek pénteken Sándor Károlytól, az MTK 75-szörös válogatott, legendás futballistájától, akit több százan kísértek el utolsó útjára. A fővárosi Farkasréti temetőben a Magyar Labdarúgó Szövetség
Magabiztos győzelmet aratott NBIII-as asztalitenisz csapatunk a Kőbánya ellen. A mieink hazai környezetben fogadták aktuális ellenfelüket, és mindösszesen egy meccset engedtek a Kőbányának.Betegség miatt csak tartalékosan tudott
Egyhangú szavazással választotta szövetségi kapitánnyá Udvarhelyi Gábort - az MTK vezetőedzőjét - a Magyar Vívó Szövetség elnöksége. Az eddig a világbajnok férfi párbajtőrcsapatot is vezető szakember 2016 végéig kapott bizalmat.A
A 2. helyen kiemelt Babos Tímea két játszmában vereséget szenvedett a portugál Michelle Larcher de Britótól az 50 000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF-versenyen. A mérkőzés 1 óra 28 percig
Vereséggel kezdte az új szezont a bajnokságban női röplabda csapatunk. A mieink az MCM-Diamant Kaposvári Egyetem együttesét fogadták, és az első szettben, szoros küzdelem végén még mi kerekedtünk felül,
Az élvonalbeli női labdarúgó bajnokság negyedik fordulójának szombati mérkőzésén hibátlan mérleggel büszkélkedő felnőtt csapatunk a Feminát látta vendégül a Salgótarjáni úton. A mieink a Szőcs - Szabó,
Csapatunk egy öngóllal és a hajrában szerzett találattal 2-1-re nyert Győrben a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának szombati játéknapján. Az első félidőben elsősorban a mezőnyben folyt a játék,
Babos Timi magabiztos győzelemmel kezdett az 50 000 dollár összdíjazású Las Vegas-i ITF-versenyen. Az MTK teniszezője két szettben nyert Nastja Kolar ellen. A mérkőzés 59 percig tartott. A
Labdarúgó csapatunk a Tevel SE után ismét megyei elsőosztályú ellenféllel, a Jászapátival mérte össze az erejét a Magyar Kupában, és Horváth Zsolt, valamint Vass Patrik találatával már az első
Nagyon izgalmas és színvonalas mérkőzést játszottak NBIII-as asztaliteniszezőink a Mavex otthonában. A szoros eredményt az is igazolja,hogy 5 mérkőzés eredménye is 3:2 volt, és ezt mind a hazai csapat
Köszönhetően az elmúlt évek eredményeinek, valamint a tökéletesen lehozott montenegrói selejtezőkörnek, női labdarúgó csapatunk ismét négy helyet javított az UEFA ranglistáján, és jelenleg az előkelő huszonhatodik pozíciót foglalja el
A szeptember 10-én, életének 86. évében elhunyt Sándor Károlyt október 3-án, 15.30-kor, a Farkasréti temetőben kísérik utolsó útjára. Sándor Károly a magyar válogatottban, annak legsikeresebb időszakában, 1949
A Magyar Vívó Szövetség elnökségének döntése értelmében a jövőben szövetségi kapitány fogja össze a szakmai munkát a válogatott élén. A testület egyhangú szavazással határozott úgy pénteki ülésén,
Megkezdte szereplését a U-15-ös lány labdarúgó csapatunk is a bajnokságban. Az első minitornát tökéletes mérleggel abszolválták a kicsik, négy meccsből négyet nyertek a Lantos Mihály Sportközpontban, így
Továbbra is százszázalékos vendéglátóként az MTK a labdarúgó OTP Bank Ligában: a mieink a nyolcadik forduló szombati játéknapján az újonc Dunaújvárost győzték le 2-0-ra. A
Kétfordulós tervpályázatot írt ki a Magyar Testgyakorlók Köre az 5000-5500 nézőt befogadó új Hidegkuti Nándor Stadion tervezésére – a felhívás a szerdai Közbeszerzési Értesítőben jelent meg. A Budapest,
A második fordulóban Kecskemétre látogattak női asztaliteniszezőink az Extraligában. Fordulatos mérkőzéseket láthattak a nézők, ám lányaink jól küzdöttek és sorra nyerték meccseiket.Végül könnyedén, hat-háromra nyertünk, így két meccsm,
Az MTK teniszezője Babos Timi Kristina Mladenovic oldalán három szettben vereséget szenvedett a 3. helyen kiemelt Lucie Hradecka-Mirjana Lucic-Baroni kettőstől a 250 000 dolláros quebeci verseny elődöntőjében. A mérkőzés 1
A harmadik vonalba frissen feljutó férfi asztalitenisz csapatunk Férfi csapatunk idegenben kezdte meg szereplését az NB III-as bajnokságban. Újonc csapatunk nem illetődött meg, és bár közel voltunk